FIRMA

Firma Hegg powstała w odpowiedzi na dynamiczne zmiany w świecie mody w Europie. Rosnące zainteresowanie produktami luksusowymi wykreowało popyt na towary personalizowane, indywidualnie dopasowane do gustu i potrzeb właściciela.

W Hegg żyjemy pasją tworzenia pięknych, męskich butów na zamówienie dla naszych Klientów. Większość modeli wykonujemy ręcznie w naszej pracowni w Polsce, niektóre w zakładzie we Włoszech. Nasze produkty na miarę zdobywają uznanie Klientów ceniących wzornictwo zarówno klasyczne, jak i tzw. styl ‚casual’, a jakość używanych przez nas skór oraz wyrafinowane formy, tzw. kopyta, przyciągają szeroką grupę odbiorców z całej Europy.

Naszą misją jest redefinicja pojęcia luksusu - tworzenie jedynych w swoim rodzaju, ponadczasowych butów męskich na indywidualne zamówienie, perfekcyjnie dopasowanych do stopy właściciela, pokazujących jego styl i status społeczny.

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Białystok, Lublin, Bydgoszcz, Katowice i inne miasta – zamów wizytę, obejrzyj przykładowe modele, zamów buty na miarę!

Dojeżdżamy we wskazane przez Państwa miejsce na terenie Warszawy i innych miast i prezentujemy modele butów, jakie możemy uszyć na wymiar. Jesteśmy również w stanie odwzorować praktycznie każdy but według Państwa pomysłu. Do każdego zamówienia podchodzimy z największą uwagą - w Hegg wierzymy, że sukces firmy opiera się na traktowaniu każdego tak, jakby był naszym jedynym Klientem. O szczegóły uprzejmie prosimy pytać za pomocą FORMULARZAmailem lub telefonicznie.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i wielka pasja tworzenia butów to nasze atuty, dzięki którym gwarantujemy satysfakcję każdemu klientowi, decydującemu się na zakup w Hegg.